לוגו יוניק בלבן

Airobotics

פיתוח רחפנים לתשתיות בטחון ולמרחב האורבני והתעשייתי
1
אתר תדמית  |  אסטרטגיה שיווקית, עיצוב ופיתוח  |  2023

האתגרים בפרויקט

חברת Airobotics הינה חברת טכנולוגיה המפתחת רחפנים המיועדים למשימות מיוחדות כמענה לאתגרי בטחון ותמיכה בתשתיות במרחב האורבני והתעשייתי.

עם התפתחות מוצרי החברה והחזון העסקי שלה, Airobotics היתה זקוקה לשדרוג אתר החברה מתוך רצון להציג את פתרונותיה הייחודיים ללקוחות פוטנציאליים בארץ ובעולם, תוך שימוש בהמחשות ויזואליות וסרטונים עשירים.

האתגר הגדול מבחינת החברה היה להביא לידי ביטוי את הכלים והמוצרים הייחודיים שלה במעטפת שתייצר תדמית של חדשנות ופריצת דרך טכנולוגית.

תמונת קופסא לרחפן של איירובוטיקס
תמונת רחפן של איירובוטיקס

הפתרון המנצח שלנו

תהליך הקמת האתר לווה באמצעות צוות חשיבה ואסטרטגיה שהוקם בשיתוף עם הלקוח, מתוך מטרה לייצר את הפתרון האופטימלי, הן ברמה הויזואלית והן ברמת התוכן השיווקי-אסטרטגי.

תהליך החשיבה האסטרטגי כלל בן השאר מחקר מתחרים בארץ ובעולם, מתוך מטרה להביא לידי ביטוי את ייחודיות הפתרונות שמציעה Airobotics.

לצד הקמת האתר, הופקו והוטמעו באתר סרטונים והדמיות במשקל ובאיכות גבוהים ולשם כך היה נדרש לספק מענה טכנולוגי להזרמת המידע באופן שלא יפגע באיכות הגלישה וחוויית השימוש באתר. לשם כך נעשה שימוש במספר טכנולוגיות מסייעות שכללו Video Streaming ופתרונות נוספים.

תמונת רחפן של איירובוטיקס

התוצאה היא אתר שמשדר טכנולוגיה מתקדמת וחדשנות פורצת דרך באמצעות שילוב של תוכן אסטרטגי, עיצוב יוקרתי ולא מתפשר ועזרים ויזואליים מרשימים!