לוגו יוניק בשחור

על המשרד

אנחנו לא רק בונים אתרים, אנחנו מייצרים לך אסטרטגיה!

אנו משרתים חברות ועסקים, כבר קרוב ל- 20 שנים, במתן מענה מקיף לאתגרים השיווקיים בעסק, החל מבניית תכנית אסטרטגית שיווקית, דרך אפיון ועיצוב נראות ייחודית ברשת ועד תחזוקת מערכי שרתים ואתרים בסדרי גודל שונים - החל מעסקים פרטיים ועד מוסדות, ארגונים ומועצות מקומיות.

אנחנו מאמינים שאתר יפה בלבד, כבר אינו מספיק!

אם אתם רוצים כלי מכירות רב עוצמה, שיוכל להמיר לקוחות פוטנציאליים ללקוחות משלמים - אתם צריכים אתר מגובה באסטרטגיה שיווקית מדוייקת, המשלב תוכן ממוקד ועוצמתי, ועטוף בנראות המשדרת בידול וייחודיות.

השליחות שלנו היא לייצר לעסק שלך אסטרטגיה ונראות עוצמתית, כמנוע לצמיחת העסק והגדלה משמעותית של הרווחים!

על השותפים

אנחנו ניר גולדברג ובן גלר, מומחים לאסטרטגיה, עיצוב ובניית אתרים.

במהלך קרוב לשני עשורים, צברנו ניסיון רב בעבודה מול עסקים בסדרי גודל שונים, בהם הענקנו שירותי ייעוץ, עיצוב, הקמה ותחזוקת אתרים.

השילוב בין הכישורים שלנו בעיצוב ובניית אתרים, לצד הידע הייחודי שלנו באסטרטגיות שיווקיות, יצר שותפות שתכליתה להעניק פתרון מנצח ללקוחות שלנו.

את ההצלחה שלנו אנחנו מודדים באמצעות המענה שאנחנו מספקים לאתגרי העסק ובאמצעות שביעות הרצון וההשתאות של הלקוחות שלנו בסיום התהליך, אולם יותר מזה, אנחנו בוחנים את ההצלחה שלנו מתוך הגדלת כמות הלקוחות, העסקאות והרווחים של לקוחותינו, כתוצאה מהתהליך האסטרטגי והבידול שאנחנו מייצרים עבורם באמצעות נראות עוצמתית וייחודית ברשת.

 

תמונה של ניר גולדברג

ניר גולדברג

מומחה אסטרטגיה

תמונה של בן גלר

בן גלר

פיתוח ו - UX/UI

כתבו עלינו

"מה שאני הכי אוהב בעבודה עם הלקוחות שלי, הוא לפצח את הייחודיות של בעלי העסק. רבים מהם אינם יודעים להצביע מה הבעיות של לקוחותיהם וכיצד הם פותרים להם אותן, על ידי הערך שהם נותנים. כשאני מביא את הידע שרכשתי ומעביר את הלקוח תהליך, הוא פועל ממקום אחר, וההצלחה מגיעה.

אני מנחיל הלאה ללקוחות את התובנה שכל עסק יכול למצוא דבר אחד שמבדל אותו ממתחריו. הא' ב' בתהליך הוא ללמוד לייצר אסטרטגיה שיווקית נכונה, עוד לפני בניית האתר. אחר כך, כשאעטוף את הכל בעיצוב מרהיב, הבסיס שעשינו ישדרג את כל העבודה ויהפוך אותה לתדמית מנצחת."

בין לקוחותינו