לוגו יוניק בלבן

Te-Metal

חברת עיבוד שבבי
1
אתר תדמית  |  אסטרטגיה שיווקית, כתיבת תוכן, צילום מוצרים, עיצוב ופיתוח  |  2023

האתגרים בפרויקט

חברת TE-Metal הינה חברה צעירה שהוקמה ע"י טל וערן, שני שותפים לדרך, בעלי ניסיון רב-שנים בתחום העיבוד השבבי.

כחברה המשרתת חברות ותעשיות מהגדולות בארץ ומפעילה מרכזי מו"פ ומפעלי ייצור ברחבי העולם, היה חשוב לטל וערן להציג תדמית יוקרתית ומקצועית.

לשם השגת התדמית והעוצמה שרצינו לשדר באתר, היה חשוב לנו מאוד להדגיש את ייחודיות החברה ולייצר תוכן אסטרטגי עוצמתי לצד עיצוב אתר בסגנון יוקרתי המביא לידי ביטוי את TE-Metal כחברה בינלאומית בעלת שם.

תמונת מוצר של טי מטאל

הפתרון המנצח שלנו

בתהליך הקמת האתר שילבנו תמהיל מנצח של אלמנטים שלקח בחשבון הן את הנראות כחברה בינלאומית מובילה בתחומה, הן את המקצועיות דרך הטכנולוגיות המתקדמות אותן היא מציעה, והן את הבידול והייחודיות של החברה.

את הנראות פיצחנו באמצעות מחקר וקבלת השראה מחברות בתעשיות קרובות. להמחשת המקצועיות שילבנו באתר תמונות איכותיות של מוצרים ייחודיים, תוצר של מספר ימי צילום בסטודיו שהקמנו במיוחד לשם כך במשרדי החברה. את הבידול בחרנו להראות באמצעות תהליך שלושת השלבים הייחודי אותו החברה מציעה ללקוחותיה - מהתכנון ועד הרכבת המוצר.

על מנת להביא לידי ביטוי את התוכן המדוייק ביותר, ביצענו מחקר של חברות בתחום, למדנו את מתודות הייצור והטכנולוגיות השונות בעולם העיבוד השבבי וניתחנו את שיטות העבודה במפעלי הייצור עמם פועלת TE-Metal.

תמונת מוצר של טי מטאל

התוצאה היא אתר שמביא לידי ביטוי את החברה באופן העוצמתי והמוכר ביותר באמצעות שילוב של תוכן שיווקי מדוייק, המחשה ויזואלית מקצועית של מוצרי החברה ומעטפת עיצוב מוקפדת ויוקרתית!