לוגו יוניק בלבן

Spline Studio

סטודיו להדמיות נדל"ן
1
אתר תדמית ופורטפוליו  |  אסטרטגיה שיווקית, עיצוב ופיתוח  |  2022

האתגרים בפרויקט

תהילה מלכה, הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים, הינה בעלת הסטודיו להדמיות Spline Studio, אחראית להדמיות ברמה מהגבוהות בארץ ובעלת ניסיון רב עם מאות פרויקטים ברחבי הארץ.

כמי שמנהלת סטודיו איכותי ברמה הגבוהה ביותר שיש, ניצבה תהילה בפני אתגר שיווקי משמעותי, כיוון שהאתר שניהלה, שהיה מאוד מיושן, לא שיקף את המקצועיות שלה ושל הסטודיו, אולם יותר מזה - הסב לה נזק תדמיתי.

תהילה פנתה אלינו להקמת אתר חדש שמצד אחד יציג נראות הולמת, יוקרתית ומקצועית, כראוי לקהל היעד ולתחום הפעילות המדובר, ומצד שני ימחיש את הייחודיות של הסטודיו, הן באמצעות תוכן שיווקי ממוקד והן באמצעות המחשות ויזואליות איכותיות של הפרויקטים השונים.

תמונת אתר במחשב נייד של ספלין סטודיו להדמיות
עציץ משרדי

הפתרון המנצח שלנו

את תהליך גיבוש האסטרטגיה השיווקית באתר ביססנו על מספר אלמנטים קריטיים, ביניהם מסרים שיווקיים ממוקדים לקהל היעד סביב הצגת תועלות השירות והמוצר ובניית סמכותיות ואוטוריטה סביב תהילה כבעלת הסטודיו.

כאתר שפונה לתחום מאוד ויזואלי, היה חשוב לנו להציג המחשות מקצועיות של הפרויקטים בתוך מעטפת נראות יוקרתית.

התוצאה היא אתר מקצועי המציג נראות יוקרתית ומרשימה לצד מסרים שיווקיים הבונים ייחודיות ובידול מקצועי של הסטודיו ביחס למתחרים.

כפועל יוצא של הקמת אתר מקצועי הבנוי נכון וכתוב בצורה מדוייקת לקהל היעד,  תהילה מעידה על שיפור משמעותי בכמות הפניות שקיבלה מתוך האתר, הן כתוצאה מתהליכי קידום אורגני של האתר בגוגל ובעיקר הודות לבידול המקצועי שהושג באמצעות המסרים הנכונים. 

עציץ משרדי

"אתה לא מבין כמה פניות יש לי מגוגל שמקדם אותי בצורה אורגנית בלי שום קידום מיוחד מצידי. תוצאה שלישית בחיפוש בגוגל בלי פרסום ממומן, זה וואו מדהים!"

תהילה מלכה, Spline Studio