לוגו יוניק בלבן

רביד מילניום בע"מ

חברה לניהול השקעות
1
דף נחיתה  |  אסטרטגיה שיווקית, עיצוב ופיתוח  |  2023

האתגרים בפרויקט

רביד מילניום בע"מ הינו בוטיק השקעות פרטי המנוהל ע"י יכין רביד וציון זכות, מומחים לשוק ההון ובעלי ניסיון של מעל 20 שנה בניהול תיקי השקעות.

כגוף המנהל כספים בהיקפים גדולים ללקוחות פרימיום המנהלים תיקי השקעות של 700,000 ₪ ומעלה, היה חשוב ליכין ולציון להציג תדמית של בית פיננסי המעניק מעטפת שירות מגוונת ומקצועית בכל התחומים הפיננסיים, לצד הדגשת הבידול של המשרד ומנהליו מתוך הניסיון הייחודי שלהם בהיותם יועצי השקעות בכירים לשעבר במערכת הבנקאית בישראל.

לחברה היה אתר שלא שיקף את המסרים הללו, לא ברמת המיקוד בקהל היעד, לא ברמת תדמית החברה כבוטיק השקעות ולא בייחודיות ובבידול שלה על פני בתי השקעות או פתרונות מתחרים נוספים.

טאבלט וטלפון של עיצוב אתר לרביד מילניום בעמ

הפתרון המנצח שלנו

בתהליך הקמת האתר החדש התקיימה חשיבה משותפת שלנו ביחד עם יכין ורביד, במסגרתה בוצע ניתוח מאפיינים עמוק של לקוחות החברה מתוך מטרה ללמוד את האתגרים והצרכים של לקוחות אלו ולשקף אותם באתר באמצעות מסרים שיווקיים וממוקדים.

לצד המסרים השיווקיים חשוב היה לנו להדגיש הוכחות מקצועיות וחברתיות שבאות לידי ביטוי באתר באמצעות הדגשת הניסיון הרב של מובילי החברה לצד ההובלה וההשתתפות שלהם בכנסים ואירועים מקצועיים בתחום.

התוצאה היא אתר שמשקף מסרים ממוקדים לקהל מטרה ספציפי בתוך מעטפת של נראות מקצועית המייצרת בידול וייחודיות